تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز آشپزخانه هاتجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد نیاز آشپزخانه ها
اولین اقدام در راه اندازی رستوران ، کافی شاپ و فست فود و یا آشپزخانه (کتیرینگ) بعد از طی مراحل جواز کسب و پروانه بهداشت و دیگر مراحل اداری و تهیه مکانی مناسب و متناسب با کار آشپزی تجهیزات مورد نیاز برای آشپزی در تعداد بالا می باشد، که این تجهیزات با نام " تجهیزات آشپزخانه صنعتی " شناخته می شوند.

تجهیزات مورد نیاز در آشپزخانه و نحوه انتخاب آنها ارتباطی با اینکه قصد دارید چه غذایی را با آنها تهیه کنید دارد. و انواع آنها در رستوران ها، هتل ها، فست فود و کافی شاپ ها وجود دارند. برای مثال نمونه هایی از آنها را برای شما ذکر خواهیم کرد.
 اگر شما قصد راه اندازی فست فود و یا کافی شاپ را دارید باید از تجهیزات آشپزخانه صنعتی مرتبط با این نوع غذا استفاده کنید. که در قسمت معرفی تجهیزات ما می توانید مراجعه کرده و از انواع آنها اطلاع پیدا کنید.
ولی اگر قصد شما از کسب و کار خود راه اندازی رستوران است و پس از طی مراحل اداری آن و انتخاب محیطی مناسب برای رستوران خود به مرحله انتخاب تجهیزات مناسب برای آشپزخانه و انجام کار پخت و پز رسیده اید باید در انتخاب تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود دقت لازم را به خرج دهید  تا بتوانید با انتخابی درست و صرف هزینه ای متناسب، بهترین ها را در حجم وسیع تری آماده کنید و غذایی با کیفیت ارائه نمایید. 
دقت به ظاهر و تزئین غذا امریست مهم و همینطور در تمامی کشور های جهان به ظاهر زیبای غذا توجهی خاص و ویژه می شود و آشپزان حرفه ای نیز به خوبی از این مسئله اطلاع دارند و به طور ویژه به آن می پردازند پس در این زمینه استفاده از جهیزات آماده سازی غذا و تجهیزات سرو نیز مورد توجه است و باید به درستی انتخاب شود.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی ایران فر گستر امیدوار است تا با ارائه بهترین تجهیزات با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی در خدمت شما عزیزان باشد.