معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارت 2معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارت 2

پخت و پز: بی شک یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی که به هیچ وجه نمی توان آن را نادیده گفت تجهیزات پخت و پز می باشد که بدون آن تقریبا هیچ غذایی را نمی توان آماده ساخت. 

سرو غذا: تمامی آشپز های معمولی تا حرفه ای از میزان تزیین غذا در تحریک اشتهای افراد اطلاع دارند و تمام ذوق و سلیقه خود را برای تزیین غذای سرو شده به کار می برند. با استفاده از تجهیزات سرو غذا می توان بهتر و کاربردی تر این کار را انجام داد.

ترولی: استفاده از ترولی ها کمک شایانی در حمل غذا می کند. باعث بالا رفتن سرعت عملکرد شما و در نتیجه رضایت مشتری را در پی دارد. به نوعی می توان گفت ترولی ها دست راست شما هستند.

شستشو: در انتخاب تجهیزات آشپزخانه صنعتی همیشه انتخاب تجهیزات شستشو جای خودش را دارد. با بالا رفتن حجم غذا های مورد طبخ ظروف مورد استفاده نیز بیشتر می شود و طبیعتا شستن ظروف نیز زمان گیر تر می شود. این تجهیزات در میزان استفاده از آب و مایع ظرفشویی نیز صرفه جویی چشمگیری می کند.

کافی شاپ و فست فود: همانطور که گفته شد برای تهیه برخی از محصولات غذایی نیازمند تجهیزات خاص آن هستیم و بدون آنها تقریبا غیرممکن هستند. پس اگر قصد راه اندازی کافی شاپ و یا فست فود را دارید از این تجهیزات غافل نشوید.

اگر کمی به اطراف خود دقت کنید بسیاری از این تجهیزات را در نزدیکی خود و در مکان های عمومی مشاهده خواهید کرد که اگر نباشند بسیاری از نیازهای ما و اطرافیانمان بی پاسخ می ماند. از ساده ترین استفاده این تجهیزات را می توانید در سوپرمارکت محله خود مشاهده کنید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی ایران فرگستر با ارائه تجهیزات مورد نیاز شما بهترین ها را ارائه می نماید.
قیمت مناسب و کیفیت عالی از مهمترین خدمات ما می باشد.